Середа, 01.04.2020, 17:42

Спортивне свято першачків

Спортивне свято для учнів 1-х класів

Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов 'язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне.

Саме з огляду на традиції та глибокий історичний зміст цього дня, за указом Президента України,  вже з 2015 року 14 жовтня на Україні щорічно відзначатиметься свято — День захисника України.

Для того щоб захищати свою країну, треба бути розумним, хитрим, спритним. Тому, першокласники Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 також вирішили позмагатись і показати свою фізичну силу, витривалість, бажання перемогти. У переддень свята, 13 жовтня, класний керівник 1-А класу – Шевелєва Ірина Петрівна і класний керівник 1-Б класу – Норкова Валентина Миколаївна для двох команд першачків влаштували спортивне свято «Козацькі забави».

На початку заходу учасники представили свої загони: команда 1-А класу – «Козачата», команда 1-Б класу – «Барвінчата».  Група підтримки – дівчатка обох класів, голосно підтримували однокласників, що надавало більшої емоційності заходу. Діти із задоволенням виконували всі завдання, долали всі перешкоди,  а журі (цю роль виконували  класні керівники) підводило підсумки трьох конкурсів. І в результаті запеклої боротьби перемогла дружба! Спонсорські подарунки від батьків учнів вирішили питання нагородження учасників змагань.

Спортивний захід був завершений такими словами ведучого: «Ось і закінчилося наше свято. Всі ви були молодці. Пам’ятайте, ви — майбутнє України. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережіть волю і незалежність нашої держави».

Такі заходи прилучають дітей до джерел національної історії і культури, сприяють патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу, пробуджують національну свідомість, загартовують дітей фізично i морально.

Переглядів: 273 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0