Середа, 01.04.2020, 17:06

Головна » 2019 » Травень » 21 » Свято для першокласників «Прощання з букварем».
Свято для першокласників «Прощання з букварем».

21 травня в актовій залі школи відбулося свято " Прощавай, Букварику!" На святі були присутні адміністрація, родичі, гості. Також на свято до першокласників завітали Всезнайко і Лінь, які провели цікаву гру та квест. Малята залюбки виконували завдання, за що отримували літери, з яких склли ключове слово, та визволили головного героя свята Букварика. Наші першокласники не тільки виконували завдання, а також співали і танцювали. На нашому святі директор школиГалина Василівна побажала дітям успіхів і надалі, а також попросила, щоб всі першокласникивлітку читали, допомагали батькамі гарно відпочивали. Наприкінці свята учні отримали дипломи та звання  - Друг Букваря.

Переглядів: 73 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0