Вівторок, 15.10.2019, 16:36

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Головна » 2019 » Вересень » 2 » Свято першого дзвоника
Свято першого дзвоника

Ось і настав цей день. День знань і старту нового навчального року.

Цього року на вході до школи  школярів запрошували взяти участь у арт-пікніку, і кожен, хто цього побажав, отримував кольоровий браслет. Усіх здивували локації, розташовані на шкільному подвір҆ ї. Діти мали змогу заспівати в караоке; написати побажання школі, однокласникам, вчителям; взяти участь у спортивних змаганнях; розкрити свої здібності в «Art-street», а також станцювати під час відвідування локації «Disco». Активні учасники отримували невеличкі подарунки, і це дивувало і водночас радувало школярів.

За сигналом учні всіх класів вишикувались на лінійку. Директор школи Терещенко Г.В. привітала першокласників, які будуть навчатися в Новій українській школі, пізнаватимуть природу і людський світ; звернулася до випускників школи із словами побажання успіхів у навчанні і складанні ЗНО.

Вітання на адресу школярів звучали і від гостей: міського голови Бакшеєва М.М., заступника начальника  відділу освіти   Мартиненко О.І.

Вальс випускників, сюрприз для вчителів, танцювальний флешмоб  – усе  відбувалося на одному подиху щастя, захоплення і урочистості.  Це свято є одночасно і загальним для всіх, і особистим для кожного…

Пролунав перший у новому навчальному році дзвінок, і усім була надана дивовижна можливість пройти через райдужні ворота нашого свята, яке стало символом початку нового 2019/2020 навчального року!

Переглядів: 44 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0