Вівторок, 07.04.2020, 13:42

Головна » 2016 » Грудень » 18 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

з 12 по 16 грудня 2016 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 було проведено Всеукраїнський «Тиждень англійської мови», присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови.14.12.2016 року було оголошено Днем англійської мови в школі.  У цей день учителі провели відкриті уроки з англійської мови. Учні підготували усний журнал, присвячений пам’яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра. Відбувся конкурс міні-інсценізацій «Весь світ – театр, а люди в ньому –  актори». В рамках Тижня була проведена вікторина на найкращого знавця культури та традицій англомовних країн, поетичні читання, організована тематична виставка стіннівок, малюнків, кросвордівЗ метою підвищення пізнавального інтересу до вивчення англійської мови були організовані розгадування ребусів, кросвордів серед учнів молодшої та середньої ланки, що сприяло розвитку мовної здогадки та мовленнєвої компетенції школярів. Також відбувся фестиваль англійської  пісні.

Переглядів: 186 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН