Вівторок, 07.04.2020, 13:30

Головна » 2017 » Лютий » 5 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

З 30 січня по  03 лютого 2017 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 було проведено «Тиждень англійської мови». Завдяки нестандартним формам проведення позакласних заходів,  вчителям англійської мови вдалося надихнути учнів на самовдосконалення, створити атмосферу взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги.

Згідно плану роботи, протягом тижня була проведена конкурсна програма «Маленькі знавці англійської мови» для учнів 1-2 класів.  Учні 3 класу відправилися у заочну подорож до Лондону. Найбільше дітям сподобалось приймати участь у конкурсах пазлів та самостійно складати кросворди.

Серед учнів 6-9 класів було проведено вікторину «Знавці англійської мови», виховний захід «Клуб веселих та кмітливих», лексичну гру «Відгадай слово».

Учні 10-11 класів прийняли участь  у диспуті на тему «Родинні стосунки» та спробували себе в конкурсі на кращого  перекладача та знавця англійських прислів’ів.

Переглядів: 162 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН