Вівторок, 07.04.2020, 13:40

Головна » 2019 » Лютий » 1 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

Останній тиждень січня в нашій школі був присвячений англійській мові.В кожному класі проводилися цікави заходи, квест-ігри, інтелектуальні змагання згідно з планом роботи.

Тиждень англійської мови дав дітям можливість на практиці застосувати свої знання, незалежно від їхнього рівня, дав змогу перевірити свої сили у вивченні англійської мови. Проведення Тижня створило позитивну мотивацію умов та можливостей застосування знань, навичок, що забезпечує стійке належне відношення до навчання. Виховуються такі якості, як активність, цілеспрямованість, колективізм, відповідальність школярів.

Було оформлено інформаційний куточок в фойє школи. А на кабінетах англійської мови були розміщені інформаційні листки з планом роботи для учнів школи.

Для всих учнів пропонувалося розгадати сканворди та ребуси з англійської мови. Найактивнішими виявилися учні 3-Б та 7-А класів.

Особливо дітям сподобалося змагатися в командах за звання найкращого знавця англійської мови.

Тиждень дозволив залучити велику кількість учнів до різних форм роботи (колективної, парної, групової, індивідуальної) а також до різноманітних видів діяльності, де кожен зміг знайти заняття відповідно до своїх здібностей та інтересів.

Переглядів: 67 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН