Середа, 01.04.2020, 17:04

Головна » 2018 » Листопад » 21 » Тиждень без насильства
Тиждень без насильства

Відповідно до виконання щорічного плану заходів з протидії проблеми насильства та жорстокого поводження в світі в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 проведено «Тиждень без насильства» з 19.11 по 23.11.2018 року. 21 листопада було проведено лекцію в актовому залі для учнів 7 класів.,на тему «Права та обовязки освітнього процесу». 23 листопада було проведено лекцію в 9 та 10 класах на тему «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх». Мета цих заходів сприяти створенню безпечного середовища в школі шляхом запровадження нових методів міжособистісного спілкування між учнями, між учнями та вчителями; сприяти вихованню толерантних стосунків у всіх учасників освітнього процесу. Проаналізувавши проведені заходи, дійшли висновків, що насильство дітьми є великою проблемою й потребує подальшого вивчення й розробки профілактичних заходів.

Переглядів: 109 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0