Вівторок, 31.03.2020, 21:58

Головна » 2015 » Листопад » 10 » Тиждень безпеки на дорогах
Тиждень безпеки на дорогах

9-15 листопада – Тиждень безпеки дорожнього руху

Головним гаслом Тижня є «Безпека на дорогах залежить від кожного». Це основний принцип, за яким має діяти держава і кожен окремий громадянин, адже лише спільні дії та партнерство можуть стати реальною силою, яка здатна змінити ситуацію на автошляхах країни на краще.

Організація Об’єднаних Націй визначила головною темою Тижня у 2015 році – проблему травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки.

10 листопада в 6 класі (кл.керівник Коваленко О.О.) було проведено класний час «Безпека дорожнього руху – запорука життя та здоров’я». До заходу учні готувалися заздалегідь: малювали малюнки, плакати з теми, повторювали правила дорожньо-транспортного руху.

На уроці працювали в групах, з’ясовуючи проблемні ситуації на дорогах та шляхи їх подолання. Учні презентували свої домашні завдання. По закінченню звітували про основні правила поведінки на дорозі…                Щоб зберегти своє життя, життя близьких, оточуючих, всі ми маємо знати, дотримуватись правил дорожнього руху і безпечної поведінки та культури на дорозі.

Основні правила поведінки на дорозі:

·         Зупинитися, перш ніж зробити крок на проїжджу частину.

·         Завжди використовувати підземний перехід, якщо він є.

·         Перетинати дорогу тільки в зазначених місцях (біля світлофора, пішохідним переходом).

·         Не переходити вулицю, почувши сигнал машин екстреної допомоги або спецмашин.

·         Під час переходу вулиці подивитися ліворуч, праворуч і знову ліворуч, переконатися, що немає машин, і тільки після цього переходити вулицю.

·         Триматися подалі від машин, що виїжджають заднім ходом.

·         Ніколи не грати навіть на тихій проїжджій вулиці або дорозі.

·         Не бігти через дорогу.

·         Для переходу дороги треба знайти безпечне місце якомога далі від повороту.

·         Не виходити на проїжджу частину дороги із-за перешкоди.

Життя людини – найцінніший скарб. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека нашого життя!

Переглядів: 200 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0