Неділя, 05.04.2020, 09:13

Головна » 2020 » Лютий » 28 » Тиждень географії
Тиждень географії

Протягом тижня учні 6-8 класів розв’язували ребуси, кросворди, пізнавали світ, подорожуючи сторінками географії, а також познайомилися з географічними назвами України. 25 лютого учні 9 класу дізналися «Все про шоколад» (шоколадне дерево – какао,  про глазур, про види шоколаду; як виготовляють  шоколад, де його використовують). Почули прекрасну легенду  про шоколад – «їжу богів». Познайомилися з історією створення найпопулярніших марок українських шоколадок «Світоч», «Корона». Учні дізналися  також, що в шоколаді є елементи, що сприяють відпочинку і психологічному відновленню. Темні сорти шоколаду стимулюють викид ендорфінів – гормонів щастя, які впливають на центр задоволення, покращують настрій і підтримують тонус організму.
Серед учнів 6-их; 8-их класів відбувся географічний чемпіонат. Найкращі знання з географії показали Могильний Г., Медвєдєв Д. та інші. Серед 8-их класів - Давидов М., Андрієвський Б., Трофимов О. та інші.

Переглядів: 25 | Додав: маса | Рейтинг: 0.0/0