Неділя, 05.04.2020, 09:43

Головна » 2018 » Лютий » 2 » Тиждень іноземної мови
Тиждень іноземної мови

З 29 січня по 2 лютого в рамках тижня англійської мови учні молодшої,  середньої  та старшої ланки приймали активну участь в проведенні цікавих заходів та змагань. Так у 1 класі діти занурилися у світ іграшок. А в 2 класах відбулися змагання між командами «Мурахи» та «Лисички», де діти виборювали звання маленьких знавців мови.

Учні 4 та 5 класів здійснили уявну подорож до Лондону, відвідали визначні місця Британської столиці та познайомилися з королевою за допомогою відеороліків.

Для учнів 6,7 та 8 класів відбулися квести за темою “Що я знаю про Британію?», де діти  мали змогу перевірити свої знання іноземної мови, та насолодитись азартом та динамічністю атмосфери гри. Серед учнів 9 класів була проведена командна гра: «Знання – це сила». А учні 11 класу виборювали перемогу у вікторині «Англомовні країни».

Насамкінець варто наголосити, всі заходи, проведені у рамках тижня англійської мови, показали, що учні школи мають змогу вчити іноземну мову із задоволенням не тільки під час уроків, а і в позаурочний час.

Переглядів: 83 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0