Вівторок, 31.03.2020, 22:26

Головна » 2019 » Лютий » 21 » Тиждень географіі, історії та правознавства
Тиждень географіі, історії та правознавства

„Історія – свідок століть,
Факел істини,
душа пам’яті,
наставниця життя ”

(Цицерон)

З 18 по 22 лютого в школі було проведено тиждень географії, історії та правознавства.
Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів з предметів.
Проведення Тижня історії та права – це не лише розвага для учнів,це – одна із форм освітньої діяльності, засіб виховання, мотивація до навчання. Заохочення учнів до участі у підготовці та проведенні Тижня спонукає їх до творчо - пошукової, дослідницької діяльності, до формування пізнавального інтересу школярів з предмету.

В бібліотеці школи була організована ілюстрована книжкова виставка «Світ історії в художній літературі», «Історія рідного краю».
Впродовж тижня учні здійснили уявні подорожі через відеофільми, відео-кліпи та презентації: «7 чудес Світу», «10 цікавих фактів про Україну», «Екскурсія містами України», «Рушники та вишиванки», «Обереги», «Герої не вмирають. Пам’яті Небесної Сотні», «Як влаштований Європейський Союз» та ін.
Учні презентували свої стіннівки до конкурсу «Стежками історичного минулого»,
«Видатні правознавці України»
В кабінетах історії учні демонстрували свою майстерність, опрацьовуючи кросворди, ребуси – «В краю історичних знань», історичні загадки – «В пошуках відповідей», «Назад в минуле». Учнівські команди змагалися в конкурсах «Лабіринтами богині Кліо», за результатами кращі команди та учні (5-8-х кл.) отримали грамоти переможців.
З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, розвитку здатності до критичного мислення, підвищення інтересу до вивчення історії, розвитку здорового духу суперництва та співробітництва 22 лютого 2019 р. для учнів 6-А (Козіка Д., Шаповалов І., Алексенко Р., Верютін В., Багмут Т., Білаш Д.) та 6-Б (Веприцька А., Бондаренко А., Головко У., Овчинникова А., Калашник В., Шаламов С.) класів була проведена історична гра «КЛІО». Учні змагались у конкурсах «Розминка», «Загадковий», «Хто швидше», «Хто більше», «Погляд удачі», «Хто або Що?», «Ланцюжок». Підрахунок балів вела учениця 6-Б класу Власова А. Здобула перемогу команда учнів 6-А класу. Учні 9-го класу складали правознавчі «пазли». Команди, у ролі юридичних консультацій, аналізували правові ситуації, шукали їх вирішення з позиції адвокатів, сторони звинувачення та суду, що сприяло формуванню життєвих компетентностей учнів, набуттю досвіду, необхідного у житті.
Учителі історії (Білаш Т.О. та Коваленко О.О.) висловлюють подяку учням 7 – 9-х, класів, які працювали у складі лекторських груп з тематичними виступами, презентаціями, відеоматеріалами; ученицям 10 класу – Левандовській В. та Колдашевій К. за підготовку та проведення історичної гри «Подорож до Русі – України» серед команд 7-х класів, серед яких перемогу отримала команда учнів 7-Б кл.

Ми говоримо і пам’ятаємо про героїчні сторінки історії... Але ми не повинні не помічати дні наші буденні і те, що нас оточує впродовж кожного дня!Адже історія – це не лише – «десь» і «колись», історія – це те, що зараз і навколо нас.

інші фотографії...
Переглядів: 99 | Додав: norkov900 | Рейтинг: 0.0/0