Вівторок, 31.03.2020, 22:49

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Тиждень історії та права
Тиждень історії та права

З 19 по 23 лютого в школі проходив тиждень історії,  права та географії. Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів.
     Проведення Тижня історії та права – це не лише розвага для учнів, а також одна із форм освітньої діяльності, засіб виховання, мотивація до навчання. Заохочення учнів до участі у підготовці та проведенні Тижня спонукає їх до творчо - пошукової, дослідницької діяльності, до формування пізнавального інтересу школярів з предмету.
    В бібліотеці школи була організована ілюстрована книжкова виставка «Світ історії в художній літературі», «Історія рідного краю».
    Учні молодших класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Національні символи та символіка нашої держави», «Україна – моя Батьківщина». Учні середньої та старшої ланки школи стали учасниками конкурсу стіннівок «Гортаючи сторінки історії», «Історія очима дітей»,  «Стежками історичного минулого»
    Впродовж тижня учні здійснили уявні подорожі через відеофільми, відео-кліпи та презентації: «7 чудес Світу», «10 цікавих фактів про Україну», « Екскурсія містами України», «Пам’яті героїв Крут», «Герої не вмирають. Пам’яті Небесної Сотні», «Урок патріотизму», «Як влаштований Європейський Союз» та ін.
    В кабінетах історії учні демонстрували свою майстерність, опрацьовуючи кросворди, ребуси – «В краю історичних знань», історичні загадки – «В пошуках відповідей», «Назад в минуле».
    Заключенням тижня став квест «Історичні лабіринти» для учнів 5 – 9 класів. Цікавими та пізнавальними були завдання, запропоновані на історичних етапах квесту: «Інформаційний», «Ерудит», «Народна творчість», «В гостях у козаків», «Секрет», «Історія в часі», « «Згадай героя», «Козацькі розваги». Переможцями квесту стали: команди учнів 8 кл. (І м.), 6/Б кл. (ІІ м.), 5/А (ІІІ м.) Велика подяка – учням 11 класу за організацію в проведенні квесту.
    Вчителі  історії висловлюють подяку учням 8, 9-х, 11 кл., які працювали у складі лекторських груп з виступами, презентаціями, відеоматеріалами.
    На особисту  подяка в організації та проведенні тижня заслуговують  учні: Тіняєв М. (11 кл.), Гуторова М., Перевєрзєва С. (9/А кл.), Білокінь Д. (9/Б кл.)
    Ми говоримо і пам’ятаємо про  героїчні сторінки історії...  Але ми не повинні не помічати дні наші буденні і те, що нас оточує впродовж кожного дня! Адже історія – це не лише – «десь» і «колись»,  історія – це те, що зараз і навколо нас.

Під час проведення заходів  з географії серед учнів 9их класів був проведений ВЕБ-КВЕСТ «Ярмарок народніх промислів України». Освітній веб-квест-проблемне завдання з елементами рольової гри, для виконання якого використовувались інтернет-ресурси. Для проходження веб-квесту учні обирали роль. У кожного були свої завдання, які необхідно виконати і подати звіт про виконану роботу в зазначеному в завданні вигляді. Завдання веб-квесту являють собою окремі блоки питань і переліки посилань на джерела в інтернеті, де можна обирати необхідну інформацію. Питання сформульовані так ,щоб під час відвідування сайту учень був змушений зробити відбір матеріалу, виділивши головне з тієї інформації ,яку він знаходить. Після завершення роботи над квестом проводять захист роботи . Основні критерії :розуміння завдання, достовірність використовуваної інформації, творчій підхід.

Переглядів: 194 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 1.0/1