Неділя, 05.04.2020, 08:00

Головна » 2015 » Грудень » 12 » Тиждень історії та правознавства
Тиждень історії та правознавства

Однією з ефективних форм роботи в школі є проведення предметних тижнів, які дають можливість поглибити і розширити отримані на уроках знання. Предметні тижні - справжні свята в школі, адже це результат спільної творчої праці вчителів і школярів, сплеск фантазії та емоцій, можливість відкрити нові грані улюблених предметів.

З 7 по 11 грудня 2015 року в школі проводився тиждень історії та правознавства. В рамках тижня були організовані різноманітні заходи, до участі в яких було залучено велику кількість учнів школи:

конкурси малюнків та плакатів:  «Національні символи та традиції моєї держави», «Харківщина – моя Батьківщина», «Права людини починаються з прав дитини», «Мої права»,  «Знати права – вміти  ними користуватися» ; «Живий плакат» – «Я і Україна»

– виставка стіннівок «В гостях у богині  КЛІО»,   кросвордів,  ребусів «Історія очима дітей»

– у бібліотеці школи була організована книжкова ілюстрована виставка «Світ історії в художній літературі», «Історія рідного краю», книжкова виставка «Вивчаємо свої права»

Лекторські групи учнів 7- 11 кл. (Переверзєва С., Гуторова М., Білокінь Д., Глагольєва В., Столяренко С., Архіпова Д., Черпак А., Колєснікова А., Ципишева Т.)  перед  різними віковими категоріями учнів школи продемонстрували тематичні електронні презентації:

–          «Києве  мій» (історичними місцями столиці)

–          «Палаци і парки України»

–         «До 150-річчя  А. Шептицького – єпископа Української греко-католицької церкви»

–        «Видатні та знамениті люди Харківщини»

• «Конвенція про права дітей»
  • «Поради підліткам»

Були організовані ігри, диспути:

– знавці історичного минулого;

– діалоги «Право бути дитиною»;

– юридичний марафон «Що? Де ? Коли? »

Загальношкільним заходом тижня стала краєзнавча конференція «Знавці рідного краю».

Переглядів: 202 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0