Вівторок, 31.03.2020, 21:56

Головна » 2017 » Лютий » 19 » Тиждень  хімії,  біології, екології, основ здоров’я
Тиждень  хімії,  біології, екології, основ здоров’я

Із 13 по 17 лютого 2017 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 було проведено Тиждень  хімії,  біології, екології, основ здоров’я. У школі було проведено виховні заходи, рольові та дидактичні ігри, конкурси, вікторини, організовано виставку дитячих плакатів. Школярі довідалися багато нового та мали можливість продемонструвати свої знання.
     13 лютого з метою популяризації серед учнів здорового способу життя було організовано флешмоб «Ранкова зарядка для всіх!» (1-11 кл). Про користь зарядки можна, звісно, і не говорити, адже вона дає заряд енергії на цілий день, зміцнює тіло і м'язи, значно підвищує імунітет дитини. А головне, ранкова зарядка виробляє в організмі  «гормони щастя», які приносять задоволення та відчуття піднесення.
     15 лютого для учнів 5-6 класів було проведено квест «Здорово бути здоровим!». Квест – це цікавий і, водночас, ефективний спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок. Інтерактивні вправи, виконання яких передбачає участь у квесті, стимулюють інтерес учнів, забезпечують активне долучення всіх учасників, згуртовують учнівські колективи. Найшвидше із завданнями гри справилися учні 7 класу, які і стали переможцями.
      Відповідно до плану проведення тижня «Хімії, біології, екології та основ здоров’я»  серед учнів 8-А та 8-Б  класів було проведено інтелектуальну хімічну гру «Сходинки до олімпу». Серед учнів 8-Б класу найкращими було визначено таких учнів: Колдашева К., Литвин П., Гонтаренко С., Левандовська В.; а серед учнів 8-А класу -  Гашутіна Є., Кузьменко А.,  Троїцький І., Ткаченко Я., Безрукавий В., Склянчук А.
      Жваво, весело, насичено пройшов брейн-ринг «Світло великого закону». Перемогу виборола команда учнів 9 класу: Бондар О., Юзифович О., Звягінцев В., Кушнер Є. Вони показали найкращі знання з хімії.
      Перемогу серед учнів 7 класу в хімічній грі «Вгадай елемент» вибороли такі учні: Норков А., Миргород В., Трєтьяк А., Тодоров М., Новиков Д., Михалко Д., Комаров Б., Носачов Є., Антонов В. Гра виявилася  дуже напруженою, а команда-переможець вийшла у фінал із невеликим відривом, від інших команд-учасниць гри.
      Протягом  тижня учням 7-9 класів було запропоновано різні хімічні досліди, результати яких потрібно було пояснити, надавши повне обґрунтування всім хімічним законам та явищам. Найкраще справилися із завданням Гуторова М., Марусич О.(8-А кл.), Замкова С., Антонов А.(7 кл.)

Переглядів: 187 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0