Вівторок, 31.03.2020, 16:31

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Тиждень хімії, біології, екології та основ здоров'я
Тиждень хімії, біології, екології та основ здоров'я

З 12 по 16 лютого 2018 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 було проведено тиждень хімії, біології, екології та основ здоров'я. Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів , сприяють кращому засвоєню навчальної програми.

У школі було проведено виховні заходи , вікторини, організовано виставку дитячих плакатів на тему: "Здоровий спосіб життя". Протягом тижня біології, хімії та основ здоров'я діти довідалися багато нового та мали можливість продемонструвати свої знання.

Навколо нас, у зовнішньому середовищі, знаходиться велика кількість невидимих для ока живих істот, які можуть " губити" організм люди. Щодо збереження власного здоров'я для учнів 6-9 класів була проведена лекція на тему: "Гельмінтозні захворювання людини". Діти багато дізналися про їх вплив на організм людини, народні методи боротьби з ними , побачили як виглядають паразити у різних частинах тіла людини та пройшли тест з прослуханої теми. Також, разом з учнями, були встановлені рекомендації про те, як саме піклуватися про власну гігієну та залишатися здоровою людиною. Цікавим був векторій щодо профілактики туберкульозу. Серед учнів 6-их класів було проведено вікторину: «Рослинні символи України», а у 7-ому – «Тваринні символи України».

Переглядів: 111 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0