Вівторок, 07.04.2020, 13:15

Головна » 2018 » Лютий » 20 » Тиждень хімії та основ здоров’я
Тиждень хімії та основ здоров’я

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів, у школі з 12.02.2018 – 16.02.2018 проводився Тиждень хімії та основ здоров’я. Основною метою проведення Тижня було: виховання любові до предметів хімії та основ здоров’я; активізація пізнавальної діяльності учнів; поглиблення їх знань у різних ділянках цих наук.
Беручі участь в проведенні заходів Тижня з  хімії учні мали можливість  перевірити свої знання,  підвищити інтерес до вивчення хімії, збагатити кругозір та свій  інтелект додатковими знаннями.
Учні 7-9 класів підготували стіннівки на різні теми: «Хімія в нашому житті», «Вчені хіміки – наші співвітчизники», «Хімія та краса».
Серед учнів 7 класу була проведена вікторина «Кращий знавець з хімії». Безперечними переможцями вікторини стали: Мерц В, Черняєва С,   Савченко К, Гелла М.
Учні 8 класу перевіряли свої знання з хімії в хімічному брейн-рингу «Хто найкраще знає хімію?».  У фінал вийшла команда: Замкова С, Ковтун Д, Комаров Б, Норков А, Рубан К. які у ході напруженої боротьби стали переможцями.
Для учнів 9А та 9Б класів була проведена інтерактивна гра «Перший мільйон». Ця гра визначила індивідуальні знання кожного учня з з хімії, перевірила кмітливість, увагу, фантазію, вміння зосереджуватися, діяти у нестандартних ситуаціях, а переможцями стали: 9А клас- Гуторова М, 9Б клас – Літвін П.
Тиждень основ здоров'я – це можливість учнів проявити та доповнити свої знання з предмету "Основи здоров'я", показати на практиці здобуті навички, відкрити для себе щось незвичайне у стінах буденності.
Протягом тижня діти приносили творчі роботи (реферати, доповіді), розв’язували цікаві кросворди, шаради, головоломки, ребуси, виконували малюнки на тему «Шкідливі звички та їх вплив на здоров’я підлітків»,  «Як ми харчуємось». Активні учні 5-6 класів мали змогу продемонструвати свою обізнаність щодо збереження здоров'я через виготовлення колажів «Особиста гігієна».
Була проведена музична перерва, у якій взяли активну участь учні 5-8 класів.
На уроках основ здоров'я було проведено бесіди та інструктажі на тему «Безпека й небезпека для життя».
Учні 11  класу під час профілактичної бесіди з лікарями  Первомайської ЦРЛ змогли дізнатись про проблеми зі здоров'ям молоді у теперішній час, як у світі так і в Україні.
Закриття предметного тижня відбулося 16 лютого  підведенням підсумків Тижня хімії та основ здоров’я. Всі заходи пройшли цікаво та  змістовно. Учні були активними їх учасниками.

Переглядів: 127 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН