Вівторок, 31.03.2020, 15:30

Головна » 2018 » Березень » 23 » Тиждень математики, фізики та інформатики
Тиждень математики, фізики та інформатики

З 19 березня по 22 березня 2018 р. в школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики вчителями Терещенко Г.В., Шевченко Н.О., Караченцевою Н.М., Білецькою О.Л. та Пурей Т.А. Для проведення тижня були задіяні учні 5-11 класів, які були організаторами і учасниками різних заходів.

Тиждень розпочався із розумової розминки, яку провели учні 9-Б класу Літвін Поліна і Литвиненко Аделіна. Була оформлена виставка стіннівок. Учні школи були ознайомлені з планом проведення заходів предметного тижня.

21 березня 2018 р. учні 5-Б, 6-А, 6-Б класів взяли участь в інтелектуальній грі «Математичний брейн-ринг». Кращі знання з математики, логічне мислення показали учні 5-Б класу: Головко Уляна, Бондаренко Анастасія, Веприцька Анастасія, Шаламов Святослав, Овчиннікова Анастасія, 6-А класу: Якубський Сергій, Якубський Михайло, Кравчук Валерія, Овчарова Олеся, Новікова Маргарита, 6-Б класу: Андрієвський Борис, Овсянніков Ян, Бахмет Валерія.

Учні 5-А класу підготовили та провели математичну вікторину для учнів 1 класу. Взяли участь у математичному брейн-рингу.

Цікаво пройшла інтелектуальна гра «Математичний калейдоскоп» для учнів 8-9 класів. Перемогу отримала команда учнів 8 класу. Учні 9-А класу посіли ІІ місце. Вболівальники розгадували прості та водночас логічні задачі під час перерв між геймами змагання. Переможці гри отримали дипломи та сертифікати. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли учні 9 класу (Літвін П., Колдашева К., Хрустенко Д.)

На протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики та астрономії, так під час перерви учні розгадували фізичні загадки, переглядали відеолекції з астрономії: «Телескоп Хабл», «Відкриття електрона, протона, нейтрона», «Бозон Хігса», «Цікаві досліди з фізики», пояснювали фізичні досліди.  Найактивнішими учасниками  Тижня з фізики стали: Литвин П, Мерц В, Антоненко В, Переверзєва С, Марусич О, Стеценко В, Черняєва С, Богатирьов А.

22 березня  для  учнів 7 класу, відбувся фізичний  брейн-ринг «Юні знавці фізики» . Під час брейн-рингу  було проведено бліц – опитування серед команд, розгадування схем на швидкість, відгадування логічних задачок, конкурс винахідників. Змагання проходило серед трьох команд учасниць . Найбільшу кількість балів – 46, набрала команда «Еврика» у складі: Гела М., Сумцов І, Глущенко І, Мерц М. вони посіли І місце серед команд учасниць

22 березня серед учнів 8 класу, відбувся брейн-ринг «Фізбой». Під час його проведення команди учасниці розгадували ребуси,  цікаві задачі,   згадали основні визначення фізичних явищ, величин, одиниці вимірювання, поняття про оптичні прилади та теплові двигуни. Найкращою виявилися  команда учнів у складі: Алхімова Д, Гоженко Б, Миргород В,  Третьяка А, Норкова А, Михалко Д. Команда набрала 28 балів та посіла І місце в змаганнях.

19 березня  відбулася фізична гра  «Своя гра » для учнів 9А та 9Б класів.  Команди учасниці  пояснювали відеодосліди, відгадували ім’я вчених-фізиків за підказками, змагалися на швидкість надання правильних відповідей у конкурсах «Розминка», «Роззява», «Фізика +ребус». Найкращими учнями в 9А  класі стали: Черпак М, Гашутіна Л, Тюпа М, Троїцький І, а у 9Б класі: Літвін П, Стасенко Н, Гонтаренко С, Мироненко М.

22 березня серед учнів 11-го класу було  проведено фізичну інтерактивну гру «Хто хоче стати фізиком?». Під час заходу проведено бліц – опитування серед команд, розгадування ребусів на швидкість, були поставлені ряд питань на надання власної думки, де учасники команд мали пояснити фізичні явища, досліди, отримані результати експериментів з фізики. Також проведено конкурс капітанів та конкурс «Виправ формулу». Найкращими гравцями виявилися учні :

Протягом тижня проходив конкурс серед учнів 7-11 класів на найкращий портрет вчителя фізики. Найкращою серед робіт стала робота учениці 9А класу Гуторової М.

Протягом тижня на шкільному сайті http://school7.ucoz.ua/ був проведений конкурс електронних малюнків «Рідна школо». За результатами голосування найбільшу кількість голосів набрав малюнок учня 5-А класу Пілюгіна Єгора.

22 березня лекційна група у складі Телеги Олексія та Мініна Динили ознайомили учнів 4-х – 9-х класів з новітніми технологіями у сфері інформатики та розвитку суспільства. Дітям розповіли про проекти Ілона Маска та був показаний відеоролик про створення супутникового надпотужного Інтернету.

Найкращі газети про цікавинки з інформатики створили учениця 6-Б класу Сердюк Дарина та учениця 8го класу Кузнєцова Арина.
Метою тижня було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, фізики та інформатики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу точних наук.

Переглядів: 181 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1