Середа, 01.04.2020, 17:29
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»
УВАГА! КАРАНТИН! У ліцеї тимчасово призупинені заняття на період по 24 квітня включно
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Лютий » 8 » Тиждень математики, фізики та інформатики
19:42
Тиждень математики, фізики та інформатики

З 04.02.2019 по 08.02.2019 в школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики вчителями Терещенко Г.В., Шевченко Н.О., Караченцевою Н.М., Білецькою О.Л. та Пурей Т.А. Для проведення тижня були задіяні учні 5-10 класів, які були організаторами і учасниками різноманітних заходів.

Тиждень розпочався з оформлення тематичної виставки стіннівок, знайомством учнів із планом проведення предметного тижня.

6 лютого відбулася інтелектуальна гра «Математичний калейдоскоп» для учнів 5 класів. Перемогу отримала команда учнів 5-Б класу. Учні 5-А класу посіли ІІ місце. Вболівальники розгадували логічні задачі під час перерв між геймами змагання. Переможці гри отримали дипломи та сертифікати. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли учні 10 класу (Літвін П., Стасенко Н.)

Метою тижня було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, фізики та інформатики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу точних наук.

У вівторок, 05 лютого, у школі було проведено відразу три заходи до Дня безпечного Інтернету. Учениці 7-Б класу Макаренко Віолетта, Ільїна Віолетта, Левенець Єлізавета та Печериця Олеся у складі лекційної групи нагадали учням 4х-10-го класів про основні правила, яких треба дотримуватись при роботі в мережі. Учні 8-го та 9-го класів та декілька вчителів школи прослухали лекції від академії Cisco: Самойлова Станіслава, т.в.о. заступника Начальника управління – начальника першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, та Вікторії Іцкович, ERC, директора дивізіону архітектурних рішень, керівника напрямку ІТ-безпеки. Протягом 30 хвилин діти не тільки пригадали основні прийоми убезпечення себе та близьких від мережевого шахрайства, а й отримали цінні поради щодо захисту технічного забезпечення від зовнішніх втручань. Наприкінці заняття учасники заходу пройшли тестування для отримання сертифікатів від Академії Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC. Учнів 10го класу теж чекав незвичайний урок за темою «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?». Діти отримали уявлення про актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням друзям власних фото. Через активне спілкування на уроці було з'ясовано, як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в ситуації секстингу чи онлайн-грумінгу.

Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики та астрономії, так під час перерви учні розгадували фізичні загадки, переглядали відеолекції з астрономії: «Телескоп Хабл», «Відкриття електрона, протона, нейтрона», «Бозон Хігса», «Цікаві досліди з фізики», пояснювали фізичні досліди.  Найактивнішими учасниками  стали: Литвин П, Мерц В, Переверзєва С, Андрієвський Б., Стеценко В, Черняєва С, Богатирьов А.

7 лютого  для  учнів 7 класу, відбувся фізичний  брейн-ринг «Юні знавці фізики» . Під час брейн-рингу  було проведено бліц – опитування серед команд, розгадування схем на швидкість, відгадування логічних задач, конкурс винахідників. Змагання проходило серед трьох команд учасниць . Найбільшу кількість балів – 34, набрала команда учнів 7Б класу  «Еврика» у складі: Чумак М, Андрієвський Б, Задорожній С, Рубащенко М., Трофімов О, Овсяніков Я, Давидов М  та 7А класу -37 балів : Овчарова О, Сучалкіна Я, Скачко О, Якубвський М, Якубський С, Малєєв Є – ці командим посіли І місце серед команд учасниць

 7 лютого серед учнів 8 класу, відбувся брейн-ринг «Фізбой». Під час його проведення команди учасниці розгадували ребуси, задачи,   згадали основні визначення фізичних явищ, величин, одиниці вимірювання, поняття про оптичні прилади та теплові двигуни. Найкращою виявилися  команда учнів у складі: Мерц В, Гелла М, Орлова Д, Старшиніна І, Карпчанцевої А.  Команда набрала 28 балів та посіла І місце в змаганнях.

6 лютого  у 9 класі було проведено фізичну гру  «Своя гра ».   Учасники гри   пояснювали відеодосліди, відгадували ім’я вчених-фізиків за підказками, змагалися на швидкість надання правильних відповідей у конкурсах «Розминка», «Роззява», «Фізика +ребус». Найкращою серед команд стала команда учнів у складі:  Городнічук Д,, Гоженко Б, Миргород В,  Третьяк А, Норков А, Михалко Д.

     5 лютого  серед учнів 10-го класу було  проведено фізичну інтерактивну гру «Хто хоче стати фізиком?». Під час заходу проведено бліц – опитування серед команд, розгадування ребусів на швидкість, були поставлені ряд питань на надання власної думки, де учасники команд мали пояснити фізичні явища, досліди, отриані результати експериментів з фізики.. Також проведено конкурс капітанів та конкурс «Виправ формулу». Найкращими гравцями виявилися учні : Черпак М, Гашутіна Л, Тюпа М, Літвін П, Стасенко Н.

         Протягом тижня проходив конкурс серед учнів 7-10 класів на найкращий портрет вчителя фізики. Найкращою серед робіт стала робота учениці 10 класу Гуторової М.

7-го лютого для учнів 6-А класу було проведено вікторину «У світі логіки » . Учні розв’язували задачу А. Ейнштейна, логічні задачі, називали прислів`я, де зустрічається математична термінологія. Активними учасниками були Перевєрзєв А., Білаш Д., Білоровська А., Козіка Д.

 8-го  лютого учні 6-А класу взяли активну участь у турнірі « Змагання розумів », який проходив в ігровій формі. Було сформовано дві команди: «Чемпіон» та «Фантастична шестірка», капітанами яких було обрано Білоровську А. та Пілюгіна Є.  

Турнір відбувався  у три раунди : запитання 1-го раунду не потребували  обговорення; на запитання другого раунду давалася одна хвилина на обговорення; у третьому раунді кожна команда  за 3 хв.  повинна була дати якомога більше правильних відповідей на запитання.

 За результатами трьох раундів перемогу здобула команда « Чемпіон» у складі Білоровської А., Білаш Д., Переверзєва А., Козіки Д., Півторауса М.,Верютіна В.  Серед вболівальників найактивнішими були Будко М., Бахмет В. Всі учні отримали солодкі призи.

Закриття предметного тижня відбулося 8 лютого підведенням підсумків тижня. Всі заходи пройшли цікаво та змістовно. Учні були активними їх  учасниками.

 

 

  

 

 

 

Переглядів: 107 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
УВАГА! ОСВІТА!
Опитування
Допомога
Таймер свободы )))

До уваги спонсорів