Вівторок, 07.04.2020, 13:36

Головна » 2017 » Березень » 18 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 13 березня по 17 березня  пройшов Тиждень початкової школи.

13 березня, понеділок. Вчителями початкових класів була оформлена фотовиставка домашніх улюбленців учнів. Також учні презентували виставку малюнків «Весна іде, красу несе!»

14 березня,вівторок. Третьокласники провели  «Казкову вікторину » для учнів других класів. Цей захід був спрямований на розвиток творчої уяви та образного мислення під час відгадування загадок, правильно називати героїв казок, збагачуванню словникового запасу, формувалися комунікативні здібності.

15 березня, середа. Учні перших класів провели «Ерудит-шоу»для учнів четвертих класів. Активними учасниками були обидва класи і перемогла дружба.

16 березня, четвер. Провели змагання  четверті класи для учнів третіх класів «Веселі старти» Діти були дуже задоволені різними видами завдань.

17 березня, п*ятниця. Другокласники провели «Математичну вікторину» для перших класів. Цей захід був спрямований на розвиток творчих здібностей учнів, логічного мислення, пізнавальної активності та інтересу учнів до математики. Першокласники відгадували математичні загадки, задачі- жарти, ребуси, складали із геометричних фігур «Тварин».

Після кожного заходу усі класи отримали солодкі призи.

Такі заходи сприяють розширенню знань та світогляду учнів, розвитку їх здібностей і обдарувань, створюють у навчальному закладі атмосферу творчості.

Переглядів: 198 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН