Вівторок, 07.04.2020, 12:35

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Тиждень російської мови та зарубіжної літератури
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури
З 23 по 27 січня 2017 року пройшов тиждень російської мови та зарубіжної літератури. Відповідно до плану для школярів було проведено ряд заходів: інтелектуальна лінгвістична гра «Найрозумніший» та брейн-рінг з російської мови (для 5-х класів); інтелектуально–розважальна гра «Словесна перестрілка» та вікторина-рейд «Я знаю фразеологізми» (для учнів 7-8 класів), вікторина «Цікаві запитання» (6 клас), усний журнал «Погляд крізь століття…» (за творчістю англійських письменників) (для учнів 5-А, 8-9 класів) тощо. Створення проекту і оформлення плакату «Пригорнись душею до Вкраїни» (Україна в творчості зарубіжних письменників), плакатів «Словники – наші добрі помічники», виставка стіннівок про російську мову, письменників-ювілярів 2016 та 2017 року привернула увагу багатьох учнів школи. Пілюгіна Софія (10 клас) не тільки склала власні вірші про значущість літератури, письменників у житті людини, а й проілюструвала свою поезію, випустивши 2 газети.
Найактивнішими учасниками у конкурсі розгадування ребусів, головоломок, кросвордів були учні 5-Б класу: Сердюк Дарина, Печериця Олеся, Чумак Михайло, а серед учнів 6 класу: Августова Влада, Гелла Максим, Мерц Валерія, Овдіенко Катерина. Татьянко Софія.
Учениці 7 класу Замкова Софія та Ковтун Даша провели рейд, під час якого діти початкових класів згадали правила російської мови, а учні 5-6 класів розповіли про книжки, які прочитали останнім часом.
Під час інтегрованих уроків (мистецтво, російська мова) була організована інтелектуально – розважальна гра «Словесна перестрілка» в 8 класах. Учні брали участь у конкурсах:«Додай слово», «Склади слова»,«Побудуй трикутник».
Переможцями лінгвістичного брейн-рінгу з російської мови стала команда 5-Б класу. Найкращі знавці російської мови: Колонтаєва А., Андрієвський Б., Бахмет В.
Творча група учнів 8-10 класів підготувала і провела усний журнал «Погляд крізь століття…» (за творчістю англійських письменників).
Переглядів: 172 | Додав: bulgakova_vale | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН