Середа, 01.04.2020, 17:36

Головна » 2018 » Січень » 26 » Тиждень російської мови та зарубіжної літератури
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

З 22 по 26 січня 2018 року пройшов тиждень російської мови та зарубіжної літератури. Відповідно до плану для школярів було проведено ряд заходів: інтелектуальна лінгвістична гра «Найрозумніший» та лінгвістичне свято "Подорож до країни Топонімії" (для 5-х класів); літературно-спортивна естафета та лінгвістичний брейн-рінг "В країні фразеологізмів" (для 6 класів); літературна гра-подорож «Калейдоскоп» (для 7 класу); круглий стіл «Бальзак і Україна» (для учнів 9 класів); засідання клубу «срібне століття» російської поезії (11 клас) тощо.

Створення проекту і оформлення плакату «Пригорнись душею до Вкраїни» (Україна в творчості зарубіжних письменників), виставка «Книги-ювіляри 2018 року» та виставка учнівських ілюстрацій "Світ літератури очима дітей" привернула увагу багатьох учнів школи.

Учні 5-9 класів взяли участь у стоп-кадрі: «Що ви знаєте про Висоцького?».

Власні поезії, есе, казки, оповідання презентували учні різних класів: Сургай Дар’я (5-Б клас), Подзірова А., Овчарова О. (6-А клас), Гоженко Б. (8 клас), Антоненко В., Хрустенко Д. (9-Б клас), Стєпєрєва К. (11 клас). Твори учнів зібрано у папку "Проби пера".

Найактивнішими учасниками 6-х класів літературно-спортивної естафети були учні: Сердюк Д, Печериця О., Бабина В., Лактіонова Д., Дешко А., Левенець Л., Панова В., Макаренко В., Кравчук В., Новикова М.,Скачко О.,Железнов М., Шаповал Є., Гулак П, Овсянніков Д., Кононенко В.,Якубський М., Якубський С.,Подзірова А., Малєєв Є., Скрипниченко П, Олександров Д. Кожен із учасників був нагороджений цукерками і медалями.

Засідання клубу «срібне століття» російської поезії пройшло на ліричній ноті. Учні 11 класу об’єдналися у три групи за літературними напрямками: символізм, акмеїзм, футуризм. Члени груп повідомляли про поетів, декламували та аналізували вірші представників «срібного століття», слухачі доторкнулися до чарівного світу поезії.

Переглядів: 110 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1