Вівторок, 07.04.2020, 13:33

Головна » 2020 » Січень » 31 » Тиждень російської мови та зарубіжної літератури
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

З 27 по 31 січня 2020 року пройшов тиждень російської мови та зарубіжної літератури (вчителі Пащенко Т.М., Булгакова В.М.). Відповідно до плану для школярів було проведено ряд заходів: інтелектуальна лінгвістична гра «Найрозумніший» (учні 5 класу), словесні ігри на уроках (учні 9 класу); конкурс «Чи знаєш ти?» (учні 8 класу); активна перерва: змагання  «Мотогонки» (учні 5-6 класів), літературна вікторина «Сторінками вивчених творів світової літератури» (учні 5-11 класів). Акції «Калейдоскоп афоризмів», «Моя улюблена книга», виставки письменників-ювілярів, стіннівок, малюнків тощо.

У вівторок, 28.01.2020 р., відбулися акції: «Калейдоскоп афоризмів» (учні мали записати крилатий вислів, афоризм, висловлювання відомих людей про читання, книгу, людину, який змусив їх замислитися…) та акція «Моя улюблена книга», під час якої кожен бажаючий мав репрезентувати книгу, яка торкнулася струн його душі.

Виставки «Письменники-ювіляри 2020 року», картини великого фотографа сучасності Джоела Робінсона, який стверджував «Хтось любить життя, а я віддаю перевагу книзі» привернула увагу багатьох учнів школи. Найкращими роботами на фотоконкурс «Віддаю перевагу книзі» стали роботи учнів 9 класу: Гелли Максима, Орлова Данили, Августової Владислави.

29.01.2020 р. в інтелектуальній лінгвістичній грі «Найрозумніший» серед учнів 5-х класів переможцями стали: Глагольєва А. та Шарапова А., ІІ місце посіли Макаров Є. та Орлова В., ІІІ місце – Сосонний В., Замкова Є. Учні отримали дипломи.

Літературна вікторина «Сторінками вивчених творів світової літератури» для учнів всіх класів була проведена у середу під час перерв. Багато бажаючих спробували перевірити свої знання з курсу «Зарубіжної літератури», отримали невеличкий подарунок та смаколики.

Власні поезії, есе, казки, оповідання презентували учні різних класів. Переможницею стала Ковтун Д. (10 клас). Дипломами нагороджені також Проценко А.(10 клас), Вакуленко М. (7-Б клас), Бахмет В. (8-Б клас). Твори учнів зібрано у папку "Проби пера".

Найактивнішими учасниками тижня зарубіжної літератури визначено учнів 9 класу.

30.01.2020 р. в рамках Тижня російської мови проведено вікторину «Найрозумніший», на якій діти поглибили знання з лексики, морфології, повторили основні правила написання слів. Особлива увага була звернена на необхідність використання речових норм під час спілкування. Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини. Найрозумнішими та найкращими знавцями російської мови були такі учні: Овчарова Олеся (8 А клас), Новікова Маргарита (8 А клас), Андрієвський Борис та Давидов Микита (8 Б клас); а серед учнів 9 класу Апанасенко Олександра.

На активних перервах учні п'ятих класів познайомилися з різними словесними іграми, навчилися розгадувати шаради, змагалися у грі «Мотогонки». Хочеться відмітити найактивніших учнів Криловецьку Альбіну, Замкову Єлизавету (5 А клас) та Шарапову Анастасію.

Переглядів: 29 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН