Середа, 01.04.2020, 17:07

ВВ
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності

З 13 по 17 листопада 2017 року в школі проходив тиждень «Толерантність людини ― найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі, суспільстві». У понеділок учні школи висловлювали свої думки на паркані «Я хотів би сказати…».  У вівторок відбувся квест «Знайди посмішку», найбільше посмішое знайшла учениця 6-Б класу Лактіонова Діана. В середу, в фотоконкурсі «Подаруй світу посмішку» кращими визнані світлини Косенко Кристини, учениці 4-А класу, Комісар Аліси, учениці 2-Б класу, Заїкіна Богдана, учня 4-А класу, Левенець Єлизавети, учениці 6-Б класу, Петришена Артема, учня 2-Б класу. У четвер проведена акція «Обійму безкоштовно» і учні створили квітку толерантності(риси толерантної людини). У п’ятницю підсумки тижня підбили у вигляді «Паркан ввічливих слів»

Переглядів: 181 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0