Вівторок, 07.04.2020, 13:27

Головна » 2018 » Березень » 3 » Тиждень трудового навчання, образотворчого та музичного мистецтва
Тиждень трудового навчання, образотворчого та музичного мистецтва

З 26.02. по 02.03.2018 р. у Первомайській ЗОШ I-III ступенів № 7 пройшов Тиждень трудового навчання, образотворчого та музичного мистецтва.

Протягом Тижня у школі діяла виставка тематичних газет, плакатів. Велику зацікавленість викликали роботи юних художників школи, малюнки яких були представлені на цій виставці. Вчителі образотворчого мистецтва Пащенко Т.Н. та музичного мистецтва Глагольєва М.О. організували для учнів цікаві тематичні вікторини, розгадування кросвордів, ребусів.

У вівторок учні 5-6 класів мали можливість подивитись майстер - клас «Живі квіти», познайомитись з незвичними матеріалами та інструментами для малювання. Учні 9А та 9Б класів  склали топ 10 своїх улюблених кінофільмів, мультфільмів та обговорили свої уподобання. Учитель Глагольєва Марина Олексіївна організувала та провела турнір «Знавці музики».

В середу учні 9Б класу взяли участь в профорієнтаційному тестуванні «Світ професій».

У  п’ятницю  учні мали можливість взяти участь у виставці поробок , яку організував учитель трудового навчання Ашихмін М.Д. разом з учнями 7-8 класів, та у цікавому флешмобі «Давайте станемо метеликами». Такий захід покликаний допомогти виразити себе у малюнку – намалювати метелика, який символізує малюючого. Учні та вчитель Пащенко Т.М. із задоволенням малювали метеликів, вкладаючи в нього частиночку себе.

Але найбільшу зацікавленість викликав інформаційний блок «Історія України на Євробаченні», що підготовили учні 6Б класу разом з вчителем музичного мистецтва Глагольєвою М.О. На цьому заході учні згадали українських учасників євро бачення та розповіли про їх творчість.

Увесь тиждень ми переглядали виставки, малювали, слухали музику, обговорювали кінофільми, дізнавалися щось нове про мистецтво, виражали свої емоції та творили від душі. Учні всіх класів з 5 по 9 були активними та креативними, але найбільш активними стали учні 6Б класу (Печериця Олеся, Сердюк Дарина, Левенець Єлизавета, Козлов Руслан, Панова Діана,ОвсянниковЯн, Рубащенко Микита, Давидов Микита, Бахмет Валерія, Лактіонова Діана, Кононихіна Поліна, Колонтаєва Андріана), які готували виступи, малювали газети та були учасниками більшості заходів.

Дякуємо усім за те, що увесь цей тиждень ми провели разом!

Хай надалі надихає вас мистецтво,

А палітра хай натхнення надає.

Ми бажаємо вам віри у прекрасне,

Бо воно тепло і радість всім несе.

Переглядів: 169 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/2
Школа ОНЛАЙН