Субота, 29.02.2020, 12:18

Головна » 2019 » Березень » 1 » Тиждень трудового навчання та мистецтвознавчих дисциплін
Тиждень трудового навчання та мистецтвознавчих дисциплін

З 25 лютого по 1 березня 2019 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 пройшов тиждень трудового навчання та мистецтвознавчих дисциплін.

Протягом Тижня у школі діяли виставки тематичних газет: «Чомучко», «Усякий труд почесний», «У світі цікавих професій», «Твори, майструй, вигадуй»; руками дітей були створені плакати, листівки з прислів’ями, ребусами, кросвордами, загадками, присвячені темам тижня образотворчого, музичного мистецтва та трудового навчання. Велику зацікавленість викликали роботи юних художників школи, що представили учні 5-10 класів. Експонатами виставки були макети, моделі, навчальні стенди і вироби, зроблені учнями на уроках праці під керівництвом вчителя трудового навчання Ашихміна М.Д. В кабінеті обслуговуючої праці ( вчитель Пащенко Т.М.) була організована виставка літератури по рукоділлю.

27 лютого та 28 лютого організовано пройшли конкурси та вікторини  з трудового навчання: для учнів 6 класів був підготовлен конкурс «У Попелюшки», а учням 7 Б класу був запропонований позакласний захід «Ерудіт». Найкращими у вікторині були учениці 7 Б класу: Бабіна Влада ( І місце), Лактіонова  Діана (ІІ місце) та Дешко Анастасія (ІІІ місце).

Вчитель трудового навчання Пащенко Т.Н. провела урок в 5 А на тему: «Світ професій», на якому учні не тільки поділились тим, які професії їм подобаються, а й намалювали їх.

У 1-Б класу теж було організовано багато цікавих заходів: конкурс на кращий малюнок, створення поробок до свята 8 Березня. Вчитель Тахтарова К.В. разом з першокласниками оформила виставку цих робіт у класному куточку творчості, а також  організувала серед учнів 7 класів турнір знавців музики, на якому надала дітям захоплюючу можливість пізнати музику за допомогою малювання. В цих малюнках діти змогли показати своє сприйняття музичних творів.

Переможці конкурсів та вікторин за підсумками тижня отримали нагороди.

Переглядів: 106 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0