Вівторок, 31.03.2020, 22:46
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»
УВАГА! КАРАНТИН! У ліцеї тимчасово призупинені заняття на період по 24 квітня включно
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Квітень » 15 » Тиждень творчості класних керівників
16:56
Тиждень творчості класних керівників

З 04 по 15 квітня 2016 року в школі пройшов тиждень педагогічної майстерності класного керівника. В рамках тижня класні керівники 1-11 класів провели  години спілкування, на яких продемонстрували інноваційні форми роботи з учнями, творчі знахідки виховної діяльності, родзинки досвіду виховної роботи з учнями.

Класний керівник 5 класу Любима Н. М. запропонувала учням здійснити подорож літаком  «Все починається з добра» У подорож  діти взяли з собою дружбу, взаємоповагу, взаєморозуміння, взаємодопомогу. П’ятикласники  пригадали казки про добро, зясували які риси казкових героїв їм подобаються, якими рисами має володіти людина, а також пригадали приказки про добро і закінчили свою подорож піснею.

Питання вибору професії  - найактуальніше для майбутніх випускників 9-го класу. Саме тому класний керівник 9-Б класу Булгакова В.М. виховну годину присвятила темі «Мій життєвий вибір»  Учні вчилися приймати правильні життєві рішення; звернули увагу на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності; визначили, якими якостями має володіти людина, обираючи професію, за класифікацією Є.О. Клімова; ознайомилися із «Формулою вибору професії» (7 послідовних кроків, які необхідно зробити для того, щоб прийти до певного рішення у виборі професії); записали свій вибір у «Життєвий годинник».

Глагольєва М.О.,класний керівник 4 – Б класу,провела годину спілкування за темою «Сім кольорів щастя». Четверокласники спробували відповісти на питання «Чи щасливі вони?», позначивши рівень щастя на спеціальному термометрі. Далі було створено «дерево щастя», яке показало, що кожна людина, мріючи про щастя, має на увазі щось своє. Марина Олексіївна довела вихованцям, що кожна людина - творець свого щастя; заохочувала їх бачити щастя в усіх проявах життя - Батьківщині, друзях, знаннях, любові, своїх мріях. Протягом заходу діти читали вірші, інсценували веселі історії зі шкільного життя, спробували бути з другом одним цілим, а також кожен створив власну семипелюсткову квітку щастя. Наприкінці заходу учні висловили свої враження від спілкування та поділилися своїм щастям з іншими. Бо коли людина дарує щастя іншим, вона сама стає ще щасливішою.

«Є на світі золоті слова – «Хліб усьому голова» - за такою  темою прповела  виховну  годину  в 1-А класі Шевелєва І.П.  Учні відстежили тяжкий шлях,  який проходить хліб, перш ніж потрапить на стіл, ознайомилися з професіями людей, які вирощують хліб, пригадали приказки про хліб, народні казки.  Першокласники обговорили питання «Чому не можна кидати хліб?»

Виховна година в 2-А класі, класний керівник – Обченко К.О., була присвячена 60-річниці першого польоту людини в космос «Країна відкрила шлях у космос». Діти ознайомилися з історією розвитку космонавтики, підготували повідомлення про перших космонавтів, відповіли на питання вікторини, в групах розв’язали кросворд. До дня космонавтики учні підготували виставку малюнків про космос.

«Чистота – запорука здоров’я» - така тема години спілкування в 1-Б класі, яку провела Норкова В.М. Учні зустрілися з казковими героями, які розповіли їм про важливість дотримання чистоти, повторили правила олсобистої ггігієни, взяли участь у рольовій грі.

Каракуця Т.М., класний керівник 7-Б класу, провела виховну годину «Я – будівник свого життя». Класний керівник намагалася переконати учнів в необхідності самопізнання та самовиховання. Учні протягом виховної години склали «будинок особистості», виконали вправи «Я люблю цей світ…», «Я дорослий, бо…», розв’язали проблемні ситуації,  у віршованій формі придумали поради – правила «Правила гідної поведінки», а також написали листа собі – майбутньому.

Виховна година в 3-Б класі, яку провела Стрельнікова В.О., була присвячена формуванню ціннісного ставлення учнів до людей, вихованню милосердя, співпереживання, взаємодопомоги. Тема виховної години «Хай добрим ваше серце буде». Учні здійснили подорож на планету, мешканці якої потребували допомоги. Протягом виховної години учні добрали  асоціації до слова «добро»,  відвідали «Планету протилежностей», визначили риси справжнього друга. Емоційно діти обговорили відеоролик на пісню Світлани Копилової «Про кота»  і зробили висновок: яким же повинен бути справжній друг.

Класний керівник 6-го класу Коваленко О.О. виховну годину присвятила вихованню патріотизму, громадянської позиції учнів. Тема виховної години «Вчимося бути громадянами». Учні зупинилися на сторінці «Я в школі», на якій визначили свої обов’язки і  права в школі, в класному колективі. На сторінці «Моя маленька Батьківщина» діти розповідали про свої улюблені місця, поділилися своїм ставлення до малої Батьківщини. Під час відідування сторінки « Я і Україна» учні написали  свої побажання Україні.

В 2-Б класі класний керівник Стеценко Т.В. провела виховну годину «Давайте жити дружно!». Діти пригадали правила дружби, розв’язали проблемні ситуації, взяли участь у інтерактивній грі «Чарівний стілець» а також написали побажання своїм однокласникам.

Перед учнями 11 класу стоїть нелегка задача: успішно скласти ЗНО. Як подолати стрес, як правильно вийти зі стресової ситувції? – такі проблеми запропонувала розв'язати під час години спілкування класний керівник 11 класу Білецька О.Л. Виховна година проведена у формі тренінгу: «Подолання стресових ситуацій»

Виховна година в 7-А класі «Людина починається з добра» розпочалася вправою «Компліменти». Класний керівник 7-А класу Луста Л.А. запропонувала учням в групах розв’язати ситуації та представити розв’язок в театралізованій формі, виконати вправу «Чарівник», під час якої учні продовжили речення «Як би я був чарівником…». Під час години спілкування учні склали «стежинку добрих справ»

Караченцева Н.М., класний керівник 8 класу провела тренінг «Не ображай мене, мені болить». Під час тренінгу учні  зясували які почуття виникають коли людину пригнічують, ображають та які почуття виникають у того хто ображає. Діти закінчили тренінг вправою «Напиши листа однокласнику». В листах необхідно було визначити гарні риси характеру.

В 4-А класі, класний керівник Сєнна В.В., провела виховну годину «Обираємо здоровий спосіб життя». Учні визначили що таке здоров’я, з’ясували переваги здорового способу життя. Діти визначили способи збереження здоров’я а також в групах виготовили плакати «Здоровий спосіб життя»

  

  

Більше фотографій можна СКАЧАТИ ТУТ

Переглядів: 422 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
УВАГА! ОСВІТА!
Опитування
Допомога
Таймер свободы )))

До уваги спонсорів