Вівторок, 31.03.2020, 21:44

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

З 16 по 20 січня  в школі проходив Тиждень української мови та літератури. Мета проведення Тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови, вихованні поваги до літератури та культури традицій українського народу, формуванні естетичних смаків, розвитку власних творчих здібностей учнів школи.
Заходи, проведені протягом Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.
Традиційно Тиждень розпочався виставкою стінівок, малюнків, ілюстрацій до творів українських поетів та письменників, яку підготували учні 5-11 класів.
Впродовж  Тижня школярі були активними  учасниками  різноманітних заходів. Учні 5-х класів змагалися у літературній грі «Ну щоб, здавалося, слова». Для учнів 6-го класу був проведений конкурс на краще виконання поезій Т.Г. Шевченка «Вічне слово Кобзаря».
 «Що за диво—наша мова» - конкурс читців, в якому взяли участь учні 7 класу.
 Команда гравців з  6 учнів 8-А, 8-Б та  9  класів, які найкраще знають рідну мову, показали свої знання у філологічній грі. Під час гри учні виконували ряд цікавих та  дотепних завдань.
Учні 11 класу взяли участь у літературному турнірі. Найкмітливішими були Вовнянко О., Сумець М., Савченко В.
Учасники заходів отримали грамоти та дипломи переможців.
Основним завданням проведення Тижня було довести учням, що треба наполегливо вивчати українську мову та літературу, а також безмежно любити та поважати свою Батьківщину.

Переглядів: 160 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 1.0/1