Неділя, 05.04.2020, 09:44

Головна » 2017 » Січень » 19 » Турнір Юних географів
Турнір Юних географів

18 січня 2017 року в гімназії №3 відбувся  XII Всеукраїнський турнір Юних географів.Команду ЗОШ №7 представляли учні 10 класу:  Костін Владислав, Дягілєва Ірина, Пилюгіна Софія. (Керівник  учитель географії Галицька А.Д.).

Цікаву і змістовну доповідь презентував Костін Владислав з питання «Білі ночі» - це доказ того, що наше уявлення про правильну зміну дня і ночі на Землі дуже спрощене і примітивне. І справді, періодична зміна освітлення і темряви на земній кулі набагато складніша і не вкладається у звичну схему зміни дня і ночі. У цьому сенсі нашу планету можна розділити на 5 особливих поясів, кожен з яких має свій порядок чергування дня і ночі . Що це за пояси? Чи є потреба їх виділяти? Чи бувають «білі ночі» в Україні?

Команда нашої школи нагороджена грамотою за високий рівень підготовки та участі у  XII  турнірі Юних географів.

Переглядів: 183 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0