Вівторок, 31.03.2020, 16:30

Головна » 2015 » Грудень » 8 » Турнір правознавців
Турнір правознавців

Школа – це простір життя дітей.

У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так,  щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійно змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко  вирішувати життєві проблеми.

Проведення предметних тижнів, на нашу думку, є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до навчальних предметів, стимулювання творчої активності учнів.

З 07 грудня у школі триває тиждень історії та правознавства.

Тиждень правознавства є дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення рівня знань учнів, сприяє їх розвитку та поширенню  світогляду.

08 грудня 2015 року у рамках тижня для учнів 10 та 11 класів було проведено Турнір правознавців.

Учасники команд змагались у конкурсах «Юридичний рахунок», «Інтелектуальний штурм», надавали правову допомогу у конкурсі «Юридична консультація», складали логічні ланцюжки, демонстрували акторські здібності у конкурсі «Зрозумій мене» та на мить уявили себе Шерлоками Холмсами.

Неупереджене журі у складі завідуючої шкільною бібліотекою Сердюк Т.С., учителя фізики Караченцевої Н.М. та Президента шкільної Республіки МАРС  Архіпової Дарини підвели підсумки змагань.

Старшокласники були достойними суперниками. З перевагою  у один бал перемогла команда 11-го класу. Вітаємо переможців! І дякуємо десятикласникам за впевнену гру.

Переглядів: 223 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 5.0/1