Середа, 01.04.2020, 16:47

ВВ
Головна » 2016 » Травень » 19 » Участь у ІІ етапі регіонального моніторингового дослідження якості поглибленого та профільного навчання

Протягом січня – березня 2016 року учителі та учні школи брали участь у ІІ етапі регіонального моніторингового дослідження якості  поглибленого та профільного навчання. У школі були створені належні умови для проведення моніторингового дослідження.Адміністрацією школи надавалась організаційно-методична допомога вчителям 9-х, 11-х класів, учням, батькам, які брали участь здійсненні моніторингового дослідження якості поглибленого та профільного навчання.

Моніторингове дослідження проводилось відповідно до переліку матеріалів для проведення ІІ етапу регіонального моніторингове дослідження якості поглибленого та профільного навчання, наданого у додатку 1 до наказу відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради  від 14.12.2015 № 386  «Про організацію та проведення ІІ етапу регіонального моніторингового дослідження якості  поглибленного та профільного навчання в ЗОШ І-ІІІ ст.№7 та гімназії №3», за чіткого дотримання інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації та проведення моніторингових досліджень.

Учителі 9-х (15 осіб), 11 класів (10 осіб), учні ( 9 клас – 21, 11 клас - 22) та батьки взяли участь у анкетуванні в режимі on-line.

З метою визначення рівня готовності учнів до ЗНО з української мови та літератури, історії України, математики (рівня сформованості спеціально-предметних компетентностей), учні 11 класу пройшли тестування в режимі on-line 01 березня 2016 року з української мови, 02 березня 2016 року  - з математики, 03 березня 2016 року -  з історії України.

З метою оцінки якості проведення уроків використані кваліметричні моделі оцінки якості уроків в 9 класі з української мови, математики, історії України , в  11класі з математики та фізики. Дослідження щодо професійного самовизначення учнів 9-х класів провела методист міського методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Погрецька Л.М. У школі систематично проводиться робота щодо підвищення якості освіти.

Переглядів: 206 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0