Четвер, 25.02.2021, 00:55

Головна » 2020 » Червень » 4 » Участь у Методичному мості
Участь у Методичному мості

Підведені підсумки роботи за рік.

Щоб пригадати яскраві сторінки методичного життя та поділитись досвідом роботи, педагогічні працівники нашого ліцею були запрошені до участі у міському онлайн-заході, що проходив у формі Методичного моста з теми «Розвиток творчого потенціалу вчителя як фактор його професійної самореалізації» на платформі ZOOM.

У світлиці «Перлини професійної майстерності» про підсумки роботи ММО учителів 1-2 класів доповідала вчитель початкових класів Норкова В.М. Учитель інформатики Білецька О.Л. та вчитель початкових класів Глагольєва М.О. поділились враженнями від участі у Антикризовому національному онлайн-EdCamp «Тримай п'ять, освіто!» - «Школа зараз і у «світі після»» та мотивували учасників заходу до роботи в нових умовах.

У світлиці «Педагогічний Х-фактор» вчитель фізики Караченцева Н.М. у виступі «Сучасний інструмент творчої діяльності вчителя і учнів на уроках фізики та астрономії – ментальні карти COGGLE» поділилась досвідом використання ментальних карт у освітньому процесі.

Виступи колег були змістовними, творчими, професійними.

Переглядів: 78 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1
Увага!