Вівторок, 07.04.2020, 13:38

Головна » 2018 » Березень » 15 » Участь в екофорумі для школярів
Участь в екофорумі для школярів

15 березня 2018 року Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся перший екологічний форум для школярів. У заході взяли участь понад 200 учнів із шкіл Харківської та Полтавської області. Серед них учні Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Мартиненко Максим та Тіняєв Микола. Форум відкрив проректор НТУ «ХПІ», професор Юрій Зайцев.

Школярі представили проекти, присвячені вирішенню різних екологічних проблем своїх населених пунктів. Вони отримали поради, які стосуються подальшої реалізації їхніх проектів.

Також на форумі відбулося нагородження призерів конкурсів екологічних есе, екологічних коміксів і проектів, які проводила для школярів кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУ «ХПІ».

Учасники форуму отримали призи від партнерів заходу —Всеукраїнської екологічної ліги. У конкурсі екологічних проектів Мартиненко Максим посів ІІІ місце, Тіняєв Микола – ІІ.

Переглядів: 162 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1
Школа ОНЛАЙН