Середа, 01.04.2020, 17:43

takhtarova50
Головна » 2016 » Травень » 9 » Веб-квест з фізики
Веб-квест з фізики

18 квітня науково-методичним проектом "Якість освіти" був розпочатий IV веб-квест з фізики "Продовжуємо експериментувати". Учасники - учні з 6 по 11 клас - змагалися на кращого винахідника та експерементатора у галузі енергетики. А експериментували наші учні з альтернативними джерелами енергії, пробували знайти найбільш якісніші та найдешевші види енергії, які допоможуть використати природні ресурси на благо людства.
Мета квесту:

• розвивати критичне мислення учасників веб-квесту, вміння аналізувати та використовувати здобуті знання на практиці;
  • навчити учасників квесту спільно використовувати Google-інструменти, користуватися мережею Інтернет тощо;
  • підвищити вміння учасників користуватись Інтернетом безпечно;
  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників.

Учні нашої школи, команда Норков Арсеній і Антонов Артур (6 клас), єдині брали участь в цьому КВЕСТІ з Харківської області. На них чекали шість завдань, під час яких  довелось бути кмітливими, творчими, уважними, а в останньому завданні ще й креативнішими – створити «Будинок майбутнього», який буде екологічно безпечним та  енергонезалежним.
 До фінального 6-го змагання були допущені лище учні з найбільшою кількістю балів. Серед 5ти фіналістів була й команда з нашої школи.
Вітаємо Норкова Арсенія і Антонова Артура, які пройшли всі труднощі веб-квесту, стали переможцями та посіли ІІІ місце!!!
Вчитель-консультант Караченцева Н.М. отримала подяку від організаторів квесту.
Про хід веб-квесту та роботи переможців можна подивитись за посиланням -

Переглядів: 248 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1
1 мальчик   [Матеріал]
Большое спасибо учителям школы за консультации и советы нашим детям в ходе прохождения всех этапов КВЕСТА: Билецкую Е. Л., Пурей Т. А., Галицкую А. Д., Караченцеву Н. Н.! Они - профессионалы своего дела, специалисты в области учебных предметов! Спасибо за поддержку в таких соревнованиях! Это хороший стимул для дальнейшей заинтересованности ребят учиться.
                 Родители победителей и участников игры