Вівторок, 31.03.2020, 20:35

Головна » 2019 » Жовтень » 10 » Відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Тарас Григорович Шевченко… Дуже важливо, що люди навіть через роки пам`ятають видатного поета, талановитого художника, справжнього українця  ‒ Тараса Григоровича Шевченка. Він ‒ один із небагатьох,  хто і словом і ділом доводив свою відданість Батьківщині. Творчість цього митця слугує певним прикладом вірності, волелюбності та любові до України.

10 жовтня 2019 року в нашій школі відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ведучі свята – Антонов Артур і Рубан Катерина (учні 10 класу) – звернули увагу на те, що сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих письменників, журналістів, які творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави. У виконанні Скачко Ольги, учениці 8-А класу, прозвучала хвилююча поезія Т. Шевченка «Минають дні, минають ночі…».

Саме з метою пошуку талантів, розвитку їх творчого потенціалу, виховання поваги до державної мови та традицій свого народу започаткований Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. А ще конкурс проводиться з метою підняття престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

У жовтні буде проведено конкурс імені Тараса Шевченка серед учнів нашої школи, а також визначено переможців. Ми щиро вітаємо всіх із відкриттям конкурсу! Бажаємо якнайкраще продемонструвати рівень знань та підготовку, проявити свої творчі, креативні здібності, поповнити ряди переможців, а також підняти рейтинг рідної школи!

Переглядів: 66 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0