Субота, 29.02.2020, 12:42

Головна » 2014 » Червень » 6 » Відпочинок дітей
Відпочинок дітей

Звіт заходів табору відпочинку з денним перебуванням «Барвінок» при ЗОШ №7

Ось і наступила для дітей пора відпочинку. А разом з тим перед батьками виникає питання: як оздоровити свою дитину влітку? В нашому місті на кошти, які виділив міськвиконком, організовані літні табори відпочинку з денним перебуванням дітей. Один із таких таборів відкритий  на базі Первомайської ЗОШ № 7. В ньому відпочивають і набираються сил після навчання 170 дітей ЗОШ № 7 та ЗОШ № 4 в віці від 6 до 14 років. Оздоровчий  період  триватиме      з  02 червня   по  20 червня  2014  р. Буде  оздоровлено  37 дітей  пільгового  контингенту, 19 обдарованих  дітей. Всього при таборі працюють 45 працівників, із них 31 вихователь:  це вчителі Первомайської ЗОШ № 4 і Первомайської ЗОШ № 7.
План роботи табору направлений на повне оздоровлення і відпочинок дітей. В тому числі – посилене харчування, загартовування. За станом здоров*я дітей здійснюється  організований медичний контроль. Табір працює за режимом затвердженим РайСЕС . Всі режимні моменти дотримуються. В таборі створено 7 загонів: № 1 - «Сонечко», № 2 -  «Веселка», № 3 - «Дружба», № 4 - «СМС», № 5 - «Кока-кола», № 6 - «Усмішка», № 7 -  «Зернятко». Кожен загін має ігрову кімнату, обладнаний куточок табору, в якому надається необхідна інформація для роботи і відпочинку.
        3 червня відбулося урочисте відкриття табірної зміни.  Начальник табору Норкова Валентина Миколаївна привітала всіх з початком табірної зміни, побажала оздоровитися та отримати приємні враження від перебування в таборі. Після сніданку відбувся святковий концерт, у якому участь брали всі загони. Діти демонстрували свої здібності з танців, співів, декламування віршів, показали   акторський хист. Активними учасниками концерту були:
    Загін № 7 (ЗОШ №4) – пісня «Літо»;
    Загін № 5 (ЗОШ № 4) – танок «Сюрприз»;
    Загін № 4 (ЗОШ № 7) – пісня «Ура, канікули!» виконала Замкова Софія;
    Загін № 3 (ЗОШ № 7) – пісня «Сонце, літо, жара!» виконав Гелла Максим;
    Збірна танцювальна група ЗОШ № 4 «Флеш-моб» та інші
         Свято пройшло весело та яскраво.
       За фізичним станом дітлахів табору слідкує інструктор з фізичної культури і спорту Зима Андрій Іванович. Кожен день розпочинається з зарядки.
Кожного ранку після зарядки проводиться організаційна лінійка, на якій оголошуються заплановані заходи на день і підводиться підсумок попередньої роботи.
     Харчування дітей  двохразове. Меню калорійне, різноманітне, включає в себе м’ясні та рибні страви, овочі, фрукти, соки. Харчування діти отримують своєчасно. Завдяки злагодженій роботі працівників їдальні: Сосонної Н. К.,  Чернишової С. Г., Колдашевої Л.Й., Чуніхіної О.С.,Рудницької Л. О., Сасіної О.П., Пальчик Н.І.
 діти набирають вагу, їдять смачні і корисні страви.
       В таборі відпочинку «Барвінок» щоденно проводяться пізнавальні та розважальні заходи. Кожен з них проходить під конкретним девізом і за відповідним напрямком. За організацію дозвілля школярів відповідає культорганізатор табору Довганич Наталія Олександрівна, музичний супровід організовує музичний керівник Орищенко Ірина Дмитрівна. Дуже сподобався дітям захід – «День бантика», який відбувся 5 червня, на якому  були обрані «Король» і «Королева» бантиків.
       Вся робота в таборі та в загонах спрямована на створення доброзичливої атмосфери в дитячих колективах, на виховання культури поведінки, культури спілкування, почуття дружби, доброти, чуйності. Відвідуючи заходи БДЮТ, наші вихованці вже встигли отримати перші нагороди.
В таборі у непогоду можливо також з користю провести час відпочинку: спілкування з друзями, настільні ігри тощо.
         В нашому таборі діти із шкіл № 4 та № 7 зможуть навчитись співати і танцювати, проявити свої таланти, пограти у волейбол і футбол, отримати нові знання і вміння в різноманітних гуртках, відвідати цікаві розважальні заходи, подивитись мультфільми та вистави в ПК «Хімік», відпочити на свіжому повітрі.
      Відпочинок у пришкільному таборі обіцяє бути змістовим та цікавим. Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх вражень!

Переглядів: 264 | Додав: E_L | Теги: табір літнього відпочинку дітей, оздоровлення дітей, шкільний табір | Рейтинг: 0.0/0