Середа, 01.04.2020, 16:16

Головна » 2016 » Червень » 8 » Відпочиваємо із задоволенням!
Відпочиваємо із задоволенням!

Вся робота в таборі та в загонах  спрямована на створення доброзичливої атмосфери в дитячих колективах, на виховання культури поведінки, культури спілкування, почуття дружби, доброти, чуйності.Кожного ранку після зарядки проводиться організаційна лінійка, на якій оголошуються заплановані заходи на день і підводиться підсумок попередньої роботи.
           В перші дні відпочинку діти пришкільного табору « Барвінок» були запрошені до Первомайської Дитячої Школи Мистецтв. Зусиллями учнів музичного відділення для «барвінчат» був підготовлений концерт. Діти із задоволенням відгадували загадки про музичні інструменти, а потім насолоджувалися їх звучанням у виконанні своїх ровесників – учнів музичної школи.
           На початку червня  діти відвідували будинок  культури «Хімік», де дивилися театралізовані дитячі казки, фільми та мультфільми; побували на захоплюючій виставі, яку підготували учні  Первомайського профтехліцея, прийняли участь в ігровій програмі, в якій казкові герої (ними були учні-ліцеїсти) - Незнайко, Пеппі Довгапанчоха, Баба Яга і Карлсон, грали в малятами в рухливі ігри, співали пісні. Пісню не тільки можна співати, казку – читати: їх можна інсценізувати. І наша дітвора перевтілювалася в акторів, героїв пісень, казок.
         У вирішенні виховних завдань вихователі спираються на вікові особливості психічного розвитку дітей і підлітків, враховують те, що молодші школярі спілкуються з ровесниками та пізнають світ переважно в іграх. 7 червня в міській дитячій бібліотеці, до якої люб*язно були запрошені загони,  організатори - завідуюча бібліотекою Оксененко Наталія Василівна та бібліотекар Макарська Олена Вікторівна, показали лялькову виставу «Золота рибка», після якої діти могли потримати ляльок, погратися ними, подивилися на виставку дитячих книг, прослухали інформацію про користування  бібліотекою.
           Після цікавої екскурсії діти були запрошені на подвір*я біля бібліотеки і взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті "Мрії про Україну". Всі маленькі художники були нагороджені цукерками від організаторів.
             Майже кожного дня всі загони по запланованому графіку відвідують міський краєзнавчий музей для огляду експозиції картин 11-річної художниці Сашеньки Путрі, вже побували в Первомайському БДЮТ на спортивно-розважальній грі «Стартінг». Під час перебування в таборі «Барвінок» всі загони за графіком відвідують виставку  картин вихованців художньої школи Первомайської Школи Мистецтв, побували в шкільному етнографічному музеї. Кожен день приносить безліч нових вражень, нових відкриттів!
                                          Підготувала начальник табору «Барвінок» Норкова Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів Первомайської ЗОШ №7

Переглядів: 218 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0