Неділя, 05.04.2020, 09:21

Головна » 2016 » Грудень » 5 » Відвідуваня харківського цирку
Відвідуваня харківського цирку

3 грудня 2016 року учні школи відвідали Харківський цирк та оглянули прем*єрну програму «Форсаж талантів»

Діти були в захваті від  справжнього байкерського шоу в супроводі рок-зірки Родіона Титова, учасника телепроекту «Х-фактор». Вперше  побачили  майстрів мотофристайлу, які виконували на мотоциклах стрибки з акробатичними елементами (зазвичай демонструють під відкритим небом, а сьогодні роблять запаморочливі польоти на своїх двоколісних машинах в обмеженому просторі цирку). Також дивилися на виступ еквілібриста Ернеста Пальчикова, артиста цирку «Дю Солей», срібного призера фестивалю циркового мистецтва «Де Demain» в Парижі. Фокусник-ілюзіоніст Олександр Гапич, лауреат фестивалю «Магічні кільця» України вражав глядачів своїм фантастичним виступом. Був показаний акробатичний номер на мотоциклах "Ікарійські гри", півфіналістів конкурсу "Україна має талант", під керівництвом Володимира Кускова, та виступ фіналістів телепроекту «Україна має талант», чемпіонів світу з велотріалу. Діти подивилися на дресированих ведмедів Валентини та Євгена Шрамко, що виконували різні трюки. Повітряна гімнастка Аліна Мірошниченко - лауреат фестивалю "Молодий цирк України" м.Київ майстерно виконувала небезпечні трюки. Також виступали дресировані кавказькі вівчарки під керівництвом артистки циркової компанії України - Любов Тимохіної. Протягом усієї програми глядачів розважав представник найдавнішого виду циркового мистецтва, найдобріший клоун - Петро Чорненький.

Учні 2-4 класів разом з класними керівниками Шевелєвою І. П., Норковою В. М., Обченко К. О добре відпочили  та були дуже задоволені поїздкою.

Переглядів: 179 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1