Вівторок, 07.04.2020, 13:34

Головна » 2015 » Вересень » 25 » Виховна робота
Виховна робота

Виховання у молодого покоління почуття гордості за свою країну, готовності бути гідним громадянином України, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнано проблемою загальнодержавного масштабу. Патріотизм покликаний дати новий поштовх для розвитку духовності нації. У сучасних умовах патріотизм виявляється, насамперед, у любові до Батьківщини, готовності утвердити незалежність своєї молодої держави, піднесенні України до рівня високорозвинених держав світу. Неможливо уявити справжнього громадянина-патріота, який би він не проявляв любові до рідного краю, не шанував батька-матері, не знав свого родоводу, національних традицій.

У свою педагогічну діяльність класний керівник Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 Норкова В. М. покладає досвід українського народу, його історико-культурні традиції, духовність. Все це спрямоване на поглиблення знань учнів про Україну, про свій рідний край.

Реалізуючи план виховної роботи з учнями 1-Б класу, 25 вересня 2015 року зусиллями класного керівника – Валентини Миколаївни, дітей та батьків, була підготовлена і проведена виховна година «Моя рідна Україна», що мала мету виховання ціннісного ставлення до суспільства і держави.

Першокласники із задоволенням здійснили віртуальну мандрівку по Україні на повітряній кулі разом із казковим героєм Барвінком. Малюки робили зупинки на станціях, виконували завдання, отримували нові знання. Наприклад, на станції «Наша країна»,  хлопчики і дівчатка дізнались що слово «Батьківщина» походить від слова «батьки», а також звідки походить назва нашого рідного міста. На станції «Шкільна» учні відгадували загадки про шкільне приладдя. Зробивши зупинку на станції «Казкова», першачки називали українські народні казки за прочитаними вчителем невеликими уривками, або показаними предметами: одна рукавичка, колосся пшениці, куряче яєчко тощо. Особливо емоційно відбулася гра «Я – не я!», під час якої треба було швидко відповісти на жартівливі питання. На станції «Пообіцяй!» всі діти урочисто пообіцяли виконувати в школі правила для учнів та старанно вчитися.

На цей виховний захід учні класу також підготували виставку малюнків «Я люблю свою Слобожанщину», в роботах зобразили мальовничі куточки Батьківщини – Харківської області та Первомайщини. На заході також звучала пісня про наше місто Первомайський, надана презентація «Видатні харків*яни». В цілому позакласний захід пройшов цікаво, організовано. За активну участь першокласників у виконання завдань Барвінка, батьки підготували дітям невеличкі подарунки – яскраві закладки в українському стилі.

Захід був завершений словами вчителя: «Пам’ятайте, що ви – українці, патріоти своєї землі, наше славне майбутнє. Успіхів вам!»

Переглядів: 212 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН