Середа, 01.04.2020, 17:13

ВВ
Головна » 2015 » Грудень » 7 » Виховна робота
Виховна робота

День Збройних Сил України є щорічним національним святом, яке відзначається з 1993р. 7 грудня у 3-Б  класі з нагоди цього свята була проведена виховна година « Я – син своєї землі». Учні переглянули презентацію «Збройні Сили України». Відбулася зустріч з Твердохлібом Олександром Миколайовичем, татом одного з учнів класу. Він зараз служить на Луганщині. Олександр Миколайович розповів про ситуацію в Луганській області, як там навчаються діти. Відповів на питання учнів про отримані нагороди. Порадив дітям гарно навчатися, бо вони – майбутнє України. Між командами хлопців були проведені спортивні змагання. Всі хлопці виявилися спритними, сильними , витривалими і отримали призи.

Переглядів: 215 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0