Середа, 01.04.2020, 17:33

Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Виховні години у школі
Виховні години у школі

13 жовтня в 8 класі відбулася година спілкування "День захисника України — новонароджене свято з давніми традиціями" на якій учні змогли дізнатися , що відтепер 14 жовтня, на Покрову, українці відзначатимуть велике державне свято — День захисника України. У учнів була прекрасна нагода, за допомогою мультимедійної презентації, зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках. Учні створили газету-стенівку, з білих голубів миру, на крилах яких написали свої побажання сучасним захисникам України: "Солдате мій, пишаюся тобою", "Повертайся з миром", "Ми чекаємо на тебе" та ще багато інших побажань.

Переглядів: 343 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0