Вівторок, 31.03.2020, 16:35

Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Виховні години у школі
Виховні години у школі

13 жовтня учні 6-го класу під керівництвом класного керівника вчителя історії Коваленко О.О. провели виховну годину до Дня Захисника України, Дня українського козацтва, що відзначається в Україні 14 жовтня.

Учні поповнили свої знання про свято українського народу, свято людей, небайдужих до благородної справи захисту та розбудови української держави. І це дуже символічно, що цей день співпадає зі святом Покрова. Адже подібно до Пресвятої Богородиці, яка своїм покривалом рятувала міста і храми від загарбників, роблячи їх невидимими, козаки відважно і відчайдушно берегли і захищали рідну українську землю від ворогів. Діти почули цікаву розповідь про історію виникнення свята, про важливу роль українського козацтва в історії України та її народу. Завдяки впливові козацтва на українську культуру, історію українці і в сучасний період зберегли прагнення до волі і незалежності, а образ козака став уособленням ідеалу чоловіка-воїна, захисника вітчизни.

До головної частини виховного заходу були долучені конкурси-змагання серед команд учнів класу та дитячі виступи-поздоровлення зі  святом. Свої вітання передаємо усім захисникам та патріотам нашої країни:

Приміть щирі вітання зі святами - Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян України, гідних нащадків козацького роду.

Сердечно бажаємо Вам щастя, радості, добра та наснаги на благо і користь Батьківщини.

Переглядів: 334 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0