Середа, 01.04.2020, 17:27

norkov900
Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Виховні години в школі
Виховні години в школі

13 жовтня 2015 року у 7-Б класі відбувся виховний захід, присвячений Дню захисника України.

День захисника України залишається сьогодні всенародним святом. Це данина любові та поваги до захисника Батьківщини, до  шановних ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій в гарячих точках нашої планети. І це сьогоднішнє свято для всіх людей військової справи, доблесті і честі .

Учні класу Стасенко Ніна, Літвін Поліна розповіли, що назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе: захист  України від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Учень Бондаренко Георгій зазначив, що відповідно до Указу Президента України №806/2014 від 14 жовтня 2014 року в Україні встановлено нове свято «День захисника України».

Колектив 7-Б класу приєднується до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни.

Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба!

Переглядів: 172 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0