Вівторок, 07.04.2020, 12:07

Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Виховні години в школі
Виховні години в школі

Напередодні Дня захисника України в 7-А класі відбулася година спілкування «Духовна єдність поколінь». Учні дізналися, що з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості в Україні встановлено свято—День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. 14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущі підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці—старовинне християнське свято, а також День Українського козацтва.

Під час виховного заходу учні пригадали історію виникнення свята Пресвятої Богородиці. Переглянули відеоролик про славних козаків та сьогоднішніх захисників Батьківщини. Прочитали вірші, присвячені героям-визволителям. А також промовили молитву за душі загиблих славних синів України—героїв небесної сотні і героїв АТО.

Переглядів: 275 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН