Неділя, 05.04.2020, 09:41

Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Виховні години в школі
Виховні години в школі

15 жовтня 2015 року в 9-А класі було проведено виховну годину «А ми тую козацькую славу збережемо!», присвячену Дню Захисника України.

Метою виховної години було сприяти вихованню в учнів почуття гордості й шанобливого ставлення до власної історії та її героїв, а також розвивати творчі інтелектуальні здібності учнів.

Столяренко Сніжана довела до відома однокласників, що Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Таким чином, Покрова святкуватиметься не тільки як релігійне, а й національне свято.

Під час проведення заходу було зазначено, що у наші дні буйно квітне національне відродження, пробуджується від сну людська свідомість і розуміння необхідності для України державної незалежності, суверенітету.

До уваги дітей були представлені тематичні відео; проведено вікторину на кращого знавця козаччини.

Виховна година пройшла в теплій, дружній атмосфері.

Переглядів: 191 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0