Вівторок, 31.03.2020, 21:29

Головна » 2016 » Квітень » 14 » Виставка фоторепортажів
Виставка фоторепортажів

14 квітня 2016 року  у ПК «Хімік» учні 9-х класів відвідали  виставку фоторепортажів «Харківський Майдан: сторінки щоденника» заслуженого журналіста України Леоніда Логвиненка. Як фотограф він знаходився в епіцентрі всіх подій, які відбувалися в Харкові під час і після Майдану. Близько 150 представлених на виставці знімків скомпоновані за хронологією подій — від моменту зародження Майдану в Харкові, коли він був зовсім нечисленним, до військових подій в Донбасі.

Учні переглянули документальний фільм «Герої не вмирають», присвячений трьом харків'янам – героям Небесної сотні. У фільмі йшлося про життя і смерті Владислава Зубенко, Євгена Котляра та Юрія Паращука, загиблих за свободу і незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року. Автори фільму відтворили три останні дні життя загиблих хлопців, які були безпосередніми учасниками історичних подій.

«Герої не вмирають» - емоційно сильний фільм. Герої Харківщини – це приклад патріотизму, це певний символ тих подій, які пережив наш народ.

Переглядів: 205 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0