Вівторок, 26.05.2020, 03:15

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2020 » Квітень » 6 » Всеукраїнська школа онлайн
Всеукраїнська школа онлайн

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA:Перший

11 клас – М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

Просимо  батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!

Переглядів: 58 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН