Вівторок, 07.04.2020, 13:37

Головна » 2015 » Жовтень » 7 » Всеукраїнські учнівські олімпіади
Всеукраїнські учнівські олімпіади

7 жовтня в школі було проведено І тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.               В олімпіаді приймали участь  учні 7 – 11 класів.       (Вчителі – Коваленко О.О., Білаш Т.О.)

Для роботи учнів були представлені завдання на виявлення картографічних, хронологічних знань. Учні повинні були продемонструвати особисті  вміння роботи  з історичними джерелами, співставляти та порівнювати історичних осіб, поняття,   характеристики;  демонструвати свої логічні та творчі вміння і навички.

Переможцями  І туру  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії стали учні:

7 клас –         І м. –  Марусич О.;               ІІ м. –  Гуторова М.;                  ІІІм. –  Переверзєва С.

8 клас  –        Ім. –  Шевченко Є.;              ІІм. – Івакіна М.;                        ІІІм. –  Мальцев Д.

9 клас  –        Ім.  –  Тіняєв М.                   ІІм.  –  Мартиненко М.              ІІІм.  –  Столяренко С.

10  клас  –     Ім.  –  Вовнянко О.;             ІІм.  –  Крайнов Б.                      ІІІм.  –  Черпак А.

11  клас  –     Ім.  –  Логвиненко С.;          ІІм.  –   Колєснікова А.;            ІІІм.  –  Козаков Г.;   Сєнна Д.;

Учні, які посіли перші місця в шкільному турі олімпіади  будуть представляти команду, яка прийме участь   в ІІ (міському) етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Побажаємо їм успіхів!!!!

Переглядів: 515 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0