Вівторок, 31.03.2020, 14:36

Головна » 2016 » Квітень » 13 » Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія" (Найкращий читач України - 2016")

13 квітня 2016 року у Харківській обласній бібліотеці для дітей проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія" ("Наукращий читач України - 2016"). Головною метою конкурсу було заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення позитивного інтересу та престижу бібліотек.

Нашу школу у м.Харків представляв учень 6-ого класу Антонов Артур, який представив до уваги журі та глядачів свою улюблену книгу та головного героя. Також Артур представив додатковий матеріал до своєї розповіді (малюнок та електронну презентацію).

Артур нагороджений грамотою за активний читацький розвиток.

Щиро вітаємо Артура та чекатимемо на результати конкурсу

Переглядів: 232 | Додав: tserdyuk85 | Рейтинг: 4.0/4
1 мальчик   [Матеріал]
Молодец, Артурчик!!!Желаем победы и дальнейших успехов!