Неділя, 05.04.2020, 08:40

Головна » 2020 » Березень » 4 » Тиждень історії та правознавства.
Тиждень історії та правознавства.

З 24 по 28 лютого в школі проходив тиждень історії та правознавства. Кожного дня учні мали нагоду відвідати Кімнату Бойової Слави. Було продемонстровано головні стенди Бойової слави, присвячені темі Другої світової війни, Афганській війні, революції Гідності, військовим діям на Донбасі. На полицях виставочної зали учні побачили історичні документи, експозиції, стіннівки, виготовлені дітьми, практичні та творчі учнівські роботи до вказаних тематик.

Велика подяка за активну роботу в проведенні екскурсій ученицям 11 класу – Білокінь Дарині та Переверзєвій Софії.

В рамках тижня для усіх учнів були проведені цікаві ігри, конкурси, заочні екскурсії з предметів
Учні 7-х класів змагались, беручи участь у грі «Колесо історії». Учні 8-Б класу демонстрували знання під час історичної вікторини, де кращі результати показали Андрієвський Б., Дивидов М., Трофимов О. Активним учасниками були Левенець Є., Сердюк Д.
Учні 9-го класу під час гри «Юридичний семафор» змогли перевірити власне знання юридичної термінології, побували у ролі «юридичних консультацій», змогли подолати помилкові погляди і переконання.У конкурсах «Юридичнийрахунок», «Інтелектуальний штурм»,«Юридичнаконсультація», « Логічніланцюжки» перемогу здобула команда дівчат і отримала золоті медалі.
Під час практикуму «Критичне сприйняття та протидія маніпуляціям мас-медіа» учні 10-го класу вчились знаходити у медіа текстахфакти і упередження, розрізняти техніки маніпуляцій.

Переглядів: 38 | Додав: norkov900 | Рейтинг: 0.0/0