Вівторок, 31.03.2020, 16:26

Головна » 2016 » Жовтень » 14 » Семінар-практикум«Культура добросусідства: від співпраці до примирення» Виховний захід у 9 класі «З Україною у серці»

З метою поглиблення знань  учнів про нашу державу – Україну; формування національної свідомість школярів та  розвитку пізнавальних  інтересів учнів,  виховання любові до рідного краю, поваги до його історичного минулого і сучасного, шанобливого ставлення до символів держави 13 жовтня учні  9 класу взяли участь у проведенні відкритого виховного заходу для заступників директорів та педагогів організаторів шкіл м. Первомайський «З Україною у серці»

Переглядів: 307 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 5.0/1